Promocje

BLACK WEEKEND W JAMBOX!

W dniach 23-26 listopada (od piątku do poniedziałku) zapraszamy na akcję "Black Weekend w JAMBOX".

Black Weekend w Jambox

Każdy Abonent, który w tych dniach zamówi jeden z dziesięciu specjalnych pakietów tematycznych (Więcej Luzu, Więcej Bajek, itp.), do końca roku będzie płacił jedynie 1 zł za pakiet. Od stycznia opłaty będą naliczane zgodnie z cennikiem.

Pakiety tematyczne to jeszcze więcej dobrej telewizji! To jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.
Pakiety tematyczne można zamówić szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy wybrać interesujący nas pakiety z pilota, bądź w JAMBOX Panelu.

Zapraszamy na Black Weekend w JAMBOX!


Jak zamawiać programy tematyczne?

Zamów przez komputer lub tablet Zamów przez komputer lub tablet

Jesienna promocja CANAL+ Prestige

Od 1 października br. pakiet premium CANAL+ Prestige będzie dostępny w nowej, niższej cenie.

Canal+ Prestige

Przy zobowiązaniu na 12 miesięcy, do końca roku Abonenci otrzymają 8 kanałów w cenie 6, czyli pakiet CANAL+ Prestige w cenie pakietu CANAL+ Select. Jesienna promocja dostępna jest dla Abonentów pakietów Wielotematycznych i Mini i obowiązuje do końca grudnia 2018 r. W ramach promocji, do końca roku cena pakietu CANAL+ Prestige wynosi 44,90 zł miesięcznie.
Pakiet CANAL+ Prestige zawiera 8 kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+1, CANAL+ Sport2, CANAL+ Seriale, CANAL+ Discovery.

21 października, na antenie CANAL+ odbędzie się ponadto premiera nowego serialu "Nielegalni" i przygotujemy dla Państwa kolejną niespodziankę.

Pakiety można zamawiać osobiście, poprzez komputer lub przez pilota w dekoderze.


Wakacyjny FILMBOX Live

Już od dziś do końca września można skorzystać z nowej promocji na pakiet Filmbox Live.

Wakacyjny FilmBox Live

Podpisując umowę na osiem miesięcy, pierwsze dwa miesiące otrzymają Państwo bezpłatne, a potem pobierana będzie opłata w wysokości jedynie 10,90 zł miesięcznie. Dotychczasowa cena poza promocją wynosiła 19,90 zł. Po zakończonym okresie promocyjnym, pakiet będzie można przedłużyć na kolejne 6 miesięcy, również w promocyjnej cenie.

Filmbox Live to unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VOD oferującej seriale oraz programy dokumentalne z ramówek kanałów FILMBOX. Oferta kiosku Filmbox Live będzie systematycznie poszerzana o nowe materiały. Aby korzystać z usług VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

Pakiety można zamawiać osobiście, telefonicznie, przez komputer lub poprzez pilota w dekoderze.