Promocje

Jesienna promocja CANAL+ Prestige

Od 1 października br. pakiet premium CANAL+ Prestige będzie dostępny w nowej, niższej cenie.

Wakacyjny FilmBox Live

Przy zobowiązaniu na 12 miesięcy, do końca roku Abonenci otrzymają 8 kanałów w cenie 6, czyli pakiet CANAL+ Prestige w cenie pakietu CANAL+ Select. Jesienna promocja dostępna jest dla Abonentów pakietów Wielotematycznych i Mini i obowiązuje do końca grudnia 2018 r. W ramach promocji, do końca roku cena pakietu CANAL+ Prestige wynosi 44,90 zł miesięcznie.
Pakiet CANAL+ Prestige zawiera 8 kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+1, CANAL+ Sport2, CANAL+ Seriale, CANAL+ Discovery.

21 października, na antenie CANAL+ odbędzie się ponadto premiera nowego serialu "Nielegalni" i przygotujemy dla Państwa kolejną niespodziankę.

Pakiety można zamawiać osobiście, poprzez komputer lub przez pilota w dekoderze.


Wakacyjny FILMBOX Live

Już od dziś do końca września można skorzystać z nowej promocji na pakiet Filmbox Live.

Wakacyjny FilmBox Live

Podpisując umowę na osiem miesięcy, pierwsze dwa miesiące otrzymają Państwo bezpłatne, a potem pobierana będzie opłata w wysokości jedynie 10,90 zł miesięcznie. Dotychczasowa cena poza promocją wynosiła 19,90 zł. Po zakończonym okresie promocyjnym, pakiet będzie można przedłużyć na kolejne 6 miesięcy, również w promocyjnej cenie.

Filmbox Live to unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VOD oferującej seriale oraz programy dokumentalne z ramówek kanałów FILMBOX. Oferta kiosku Filmbox Live będzie systematycznie poszerzana o nowe materiały. Aby korzystać z usług VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

Pakiety można zamawiać osobiście, telefonicznie, przez komputer lub poprzez pilota w dekoderze.